Dalībnieku sadalījums pa komisijām

Ņemot vērā 9. Jauniešu Saeimas dalībnieka norādīto komisiju prioritāti un iegūto balsu skaitu vēlēšanās, esam apkopojuši 9. Jauniešu Saeimas komisiju sastāvus.

Ārlietu komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 505 Ernests Barons Rīga 18
2. 54 Linda Grāvīte Jelgava 18
3. 218 Darjana Osipova Rīga 17
4. 172 Edijs Jakubausks Saldus novads 16
5. 165 Margarita Selīna Bogdanova Kandavas novads 17
6. 139 Anastasija Ivanoviča Liepāja 19
7. 129 Pāvels Uspenskis Ventspils 15
8. 98 Kārlis Blumbergs Ventspils 15
9. 95 Eduards Liepiņš Dobeles novads 15
10. 93 Ričards Jeremejevs Rīga 17
11. 72 Leonards Mazurs Rīga 16
12. 59 Austris Stankevics Bauskas novads 18
13. 57 Matīss Ķiecis Tukuma novads 18
14. 56 Gerda Veismane Madonas novads 18
15. 54 Ralfs Bērzkalns Vecpiebalgas novads 18
16. 52 Elza Luīze Ciganska Cēsu novads 18
17. 52 Elizabete Jeremejeva Rīga 15
18. 50 Zane Maksīne Cunska Jelgava 18
19. 49 Mārtiņš Skraucis Tukuma novads 15
20. 45 Tīna Kivliņa Rīga 17
21. 43 Atis Gridjuško Rīga 17
22. 37 Selina Germane Daugavpils novads 16
23. 36 Mērija Kalniņa Rīga 18
24. 36 Katrina Zoltnere Siguldas novads 16
25. 33 Ludmila Moisejenkova Rīga 19

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 294 Liene Rācene Smiltenes novads 19
2. 658 Kirils Ķirsis Rīga 17
3. 275 Elīna Mahova Rīga 16
4. 249 Dāvis Deivids Bukovskis Gulbenes novads 18
5. 232 Rodijs Ronis Rīga 19
6. 184 Loreta Čabovska Kandavas novads 15
7. 170 Harijs Bašs Rīga 18
8. 162 Laura Garā Balvu novads 17
9. 121 Raivo Jecs Rīga 19
10. 120 Liva Asmane Jelgava 15
11. 117 Mārtiņš Romaņenko Rīga 18
12. 110 Dana Azāne Rīga 16
13. 107 Laima Mangaude Vaiņodes novads 17
14. 105 Valērija Sermus Valkas novads 16
15. 99 Jāzeps Kiselevskis Aglonas novads 16
16. 97 Agris Bojārs Rīga 20
17. 95 Anete Orinska Salaspils novads 16
18. 94 Jana Matule Priekules novads 15
19. 89 Andis Poļaks Madonas novads 18
20. 82 Ilmārs Mežaraups Ilūkstes novads 18
21. 76 Dārta Petruņko Saulkrastu novads 15
22. 71 Kristiāna Pamše Madonas novads 17
23. 71 Samanta Dombrovska Aglonas novads 16
24. 70 Renārs Tukris Jelgava 16
25. 62 Nikita Puke Jelgava 17

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 609 Linda Briede Rīga 16
2. 605 Tatjana Andrijeca Rīga 18
3. 285 Aleksandrs Barstads-Cimdiņš Rīga 17
4. 244 Anfisa Aleksejeva Ķeguma novads 16
5. 220 Iveta Asne Kuldīgas novads 17
6. 182 Sandis Proms Daugavpils novads 19
7. 162 Katrīna Ūdre Bauskas novads 16
8. 160 Katrīna Kaktiņa Rīga 17
9. 160 Dmitrijs Baburgs Rīga 18
10. 152 Veronika Vagotiņa - Vagule Rīga 16
11. 150 Ilze Upeniece Ludzas novads 18
12. 146 Kitija Maišele Rojas novads 16
13. 144 Amanda Stugle Ikšķiles novads 17
14. 144 Rūta Reinsone Jelgava 19
15. 130 Antons Ļamins Rīga 17
16. 129 Toms Skutāns Smiltenes novads 16
17. 128 Linda Prokofjeva Cēsu novads 19
18. 113 Aleksandra Zujeva Ikšķiles novads 18
19. 113 Dmitrijs Borjajevs Rīga 16
20. 111 Sandis Mārtiņš Caune Ventspils 17
21. 110 Undīne Kate Finka Rīga 17
22. 107 Elizabete Priedoliņa Ventspils 19
23. 106 Elīza Gunta Millere Rīga 17
24. 103 Oļesja Meteļica Rīga 19
25. 103 Niklāvs Kadiķis Siguldas novads 18

Eiropas lietu komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 310 Roberts Finks Liepāja 17
2. 643 Eva Ķeruže Iecavas novads 19
3. 628 Anna Katrīne Sandlere Cēsu novads 18
4. 210 Terēze Lība Tiesniece Rīga 18
5. 120 Martins Levuškāns Liepāja 18
6. 116 Oskars Majevskis Rīga 15
7. 105 Dāvids Rubens Līvānu novads 17
8. 89 Samanta Borovikova Rēzekne 16
9. 88 Rūdolfs Lukaševičs Daugavpils novads 18
10. 68 Agnese Rituma Olaines novads 18
11. 49 Edvarts Krusts Jelgava 18
12. 43 Zanda Markova Valkas novads 18
13. 41 Valērija Cimoška Olaines novads 18
14. 36 Keita Pelēce Valkas novads 16
15. 36 Diāna Zdanovska Daugavpils novads 19
16. 35 Kristīne Krūmiņa Rīga 18
17. 34 Ričards Edijs Štibe Valmiera 18
18. 30 Raivis Gunārs Tauriņš Rīga 18
19. 26 Nauris Kaspars Madzulis Rīga 18
20. 18 Elina Skarbovska Smiltenes novads 19
21. 17 Guntis Puriņš Rīga 18
22. 15 Anastasija Kosoņa Daugavpils novads 16
23. 12 Jekaterina Lukjančenko Rīga 18
24. 5 Aleksandra Vereščagina Daugavpils novads 17
25. 4 Edmunds Lukaševičs Daugavpils novads 16

Sapratu Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk...