Noskaidroti fotokonkursa “Brīvība. Neatkarība. Demokrātija” uzvarētāji

Noslēdzies fotokonkurss jauniešiem “Brīvība. Neatkarība. Demokrātija”, un noskaidroti 12 labākie no konkursam iesūtītajiem darbiem.


Vēl līdz 21.oktobrim Saeima aicina jauniešus fotokonkursā atveidot mūsu valsts pamatvērtības – brīvību, neatkarību, demokrātiju

Vēl līdz piektdienai, 21.oktobrim (ieskaitot), parlaments aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem piedalīties fotokonkursā “Brīvība. Neatkarība. Demokrātija”.


Tiešsaistes skolu programmā “Iepazīsti Saeimu” piedalījušies vairāk nekā 2300 skolēnu no visas Latvijas

Kopš šī gada marta parlamenta tiešsaistes skolu programmā “Iepazīsti Saeimu” piedalījušies vairāk nekā 2300 skolēnu no visas Latvijas. Kopumā trīs mēnešu laikā, kopš aizvadīta pirmā lekcija tiešsaistē, 76 skolām novadītas 93 skolu programmas interaktīvās lekcijas.


Saeimas priekšsēdētāja 10.Jauniešu Saeimas deputātu kandidātiem: tikai zināšanas un izpratne ļaus mums nosargāt demokrātiju

“Tikai zināšanas un izpratne ļaus mums saglabāt demokrātijas noturību pret viltus ziņām, manipulācijām un propagandu. Tikai zināšanas un izpratne ļaus mums sajust tos brīžus, kad, aizsedzoties ar demokrātijas vārdu, patiesībā tiek šķelta sabiedrība un apdraudētas cilvēktiesības un brīvības,” sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, pirmdien, 12.aprīlī, atklājot 10.Jauniešu Saeimas deputātu kandidātu tiešsaistes diskusiju “Medijpratība un attālinātā izglītība”.


Jauniešu Saeimas deputātu kandidāti tiešsaistes diskusijā spriež par attālināto izglītību un medijpratību

10.Jauniešu Saeimas deputātu kandidāti 12.aprīlī pulcējās uz tiešsaistes diskusiju, lai spriestu par tādiem īpaši jauniešiem aktuāliem jautājumiem kā attālinātā izglītība un medijpratība.

Diskusiju atklāja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens.