Vēlēšanu rezultāti

Rīgas vēlēšanu apgabals

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 1483 Patrīcija Anna Vavilova Rīga 17
2. 1379 Rojs Rodžers Linkevičs Rīga 19
3. 675 Aelita Skromule Rīga 17
4. 672 Sāra Zdanovska Rīga 17
5. 246 Atis Gridjuško Rīga 16
6. 217 Deniss Ovčarenko Rīga 18
7. 213 Madara Iverta Rīga 18
8. 200 Rota Lāce Rīga 18
9. 141 Madara Kivleniece Rīga 15
10. 125 Olavs Rāciņš Rīga 18
11. 120 Katrīna Kaktiņa Rīga 16
12. 117 Elīza Gunta Millere Rīga 16
13. 107 Anastasija Smirnova Rīga 17
14. 98 MONTA LIEPIŅA Rīga 17
15. 92 Svetlana Tretjakova Rīga 20
16. 78 Matiss Zvirbulis Rīga 17
17. 78 Antons Gusevs Rīga 15
18. 77 Antons Lamins Rīga 16
19. 73 Zane Cesberga Rīga 17
20. 64 Marta Seržante Rīga 18
21. 47 Elīna Repse Rīga 18
22. 41 Mārtiņš Ciekurs Rīga 18
23. 41 Jēkabs Šalms Rīga 19
24. 39 Artūrs Jānis Krūmiņš Rīga 18
25. 33 Tīna Karlīne Kivliņa Rīga 16
26. 32 Kirils Višņovs Rīga 16
27. 31 Roberts Ozols Rīga 17
28. 30 Ludmila Moisejenkova Rīga 18
29. 29 Aleks Alekardo Hummels Rīga 19
30. 28 Rodijs Ronis Rīga 18
31. 23 Haralds Lūkins Rīga 16
32. 19 Dairis Zitāns Rīga 18
33. 16 Elza Briuka Rīga 18
34. 16 Hauke Namejs Pabriks Rīga 17
35. 15 Elīza Elizabete Bicāne Rīga 18
36. 14 Jānis Žaltkovskis Rīga 18
37. 11 Jānis Biķis Rīga 16
38. 9 Dāvis Dimpers Rīga 18
39. 9 Maksis Gustavs Auziņš Rīga 17
40. 8 Daniels Kobzarevs Rīga 20
41. 7 Lauma Rozentale Rīga 18
42. 6 Zane Lece Rīga 18
43. 5 Raitis Griskovs Rīga 19
44. 4 Edvarts Pauls Indārs Rīga 19
45. 3 Niklāvs Tiļčiks Rīga 19
46. 2 Maris Miglinieks Rīga 19
47. 2 Rainers Svoks Rīga 20

Zemgales vēlēšanu apgabals

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 180 Sandris Magone Jaunjelgavas novads 15
2. 167 Eva Ķeruže Iecavas novads 18
3. 158 Laura Koļesņikova Aizkraukles novads 15
4. 84 Ieva Strupa Vecumnieku novads 18
5. 52 Edvarts Krusts Jelgava 17
6. 39 Andželika Haselbauma-Aselbauma Tukuma novads 18
7. 36 Juliāna Višņevska Jēkabpils 18
8. 29 Madara Race Tukuma novads 18
9. 25 Rinalds Druviņš Jēkabpils 16
10. 16 Anastasija Bargatina Dobeles novads 16
11. 1 Jūlija Ņefedova Jelgava 18

Latgales vēlēšanu apgabals

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 374 Lina Nikitina Daugavpils 15
2. 188 Elīza Poiša Rēzeknes novads 17
3. 107 Eva Spriņģe Rugāju novads 17
4. 92 Sandis Proms Daugavpils novads 18
5. 87 Lūcija Vaivode Riebiņu novads 16
6. 70 Dina Soma Daugavpils 18
7. 45 Nikita Kuzmins Daugavpils 17
8. 41 Viktorija Ratķeviča Rēzekne 16
9. 40 Aija Gžibovska Preiļu novads 17

Kurzemes vēlēšanu apgabals

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 223 Paula Kļaviņa Talsu novads 18
2. 154 Keitlīna Krastiņa Ventspils 15
3. 79 Laima Mangaude Vaiņodes novads 16
4. 75 Edijs Jakubausks Saldus novads 15
5. 73 Edgars Jansons Ventspils 18
6. 42 Darius Uscins Ventspils 16
7. 41 Anastasija Ivanoviča Liepāja 18
8. 33 Linna Mazika Ventspils 17
9. 29 Kārlis Didzis Pomerancis Priekules novads 20
10. 20 Aksels Skvorcovs Liepāja 20
11. 11 sandis gigensons Grobiņas novads 20

Vidzemes vēlēšanu apgabals

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 410 Ginters Kublinskis Limbažu novads 18
2. 288 katrīna lukaševica Madonas novads 16
3. 206 Rihards Valters Blaubergs Valmiera 18
4. 140 Kristiāna Pamše Madonas novads 16
5. 139 Toms Blumbergs Ogres novads 16
6. 88 Klāvs Rencis Siguldas novads 18
7. 79 Evelīna Timermane Krimuldas novads 18
8. 73 Kristiāna Ošupe Jūrmala 18
9. 70 Mārcis Magone Limbažu novads 17
10. 63 Kristiāns Ķikuts Jūrmala 18
11. 58 Elza Luīze Ciganska Cēsu novads 17
12. 58 Liene Zīvere Valmiera 17
13. 58 Ralfs Bērzkalns Vecpiebalgas novads 17
14. 56 Keita Pelēce Valkas novads 15
15. 52 Valērija Sermus Valkas novads 15
16. 45 Ernests Olders Alūksnes novads 17
17. 36 Toms Skutāns Valkas novads 15
18. 32 Dagnis Sakne Madonas novads 19
19. 26 Kristīne Puriņa Valkas novads 15
20. 20 Ricards Sauja Babītes novads 18
21. 11 Kitija Siliņa Ogres novads 16
22. 3 Ēriks Juris Žemaida :} Krimuldas novads 18