Dalībnieku sadalījums pa komisijām

Ņemot vērā 8.Jauniešu Saeimas dalībnieka norādīto komisiju prioritāti un iegūto balsu skaitu vēlēšanās, esam apkopojuši 8.Jauniešu Saeimas komisiju sastāvus.

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 1379 Rojs Rodžers Linkevičs Rīga 19
2. 672 Sāra Zdanovska Rīga 17
3. 374 Lina Nikitina Daugavpils 15
4. 213 Madara Iverta Rīga 18
5. 188 Elīza Poiša Rēzeknes novads 17
6. 158 Laura Koļesņikova Aizkraukles novads 15
7. 154 Keitlīna Krastiņa Ventspils 15
8. 141 Madara Kivleniece Rīga 15
9. 140 Kristiāna Pamše Madonas novads 16
10. 139 Toms Blumbergs Ogres novads 16
11. 120 Katrīna Kaktiņa Rīga 16
12. 117 Elīza Gunta Millere Rīga 16
13. 98 MONTA LIEPIŅA Rīga 17
14. 92 Sandis Proms Daugavpils novads 18
15. 87 Lūcija Vaivode Riebiņu novads 16
16. 84 Ieva Strupa Vecumnieku novads 18
17. 79 Laima Mangaude Vaiņodes novads 16
18. 78 Matiss Zvirbulis Rīga 17
19. 73 Edgars Jansons Ventspils 18
20. 70 Dina Soma Daugavpils 18
21. 58 Liene Zīvere Valmiera 17
22. 56 Keita Pelēce Valkas novads 15
23. 52 Valērija Sermus Valkas novads 15
24. 41 Jēkabs Šalms Rīga 19
25. 40 Aija Gžibovska Preiļu novads 17

Eiropas lietu komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 246 Atis Gridjuško Rīga 16
2. 1483 Patrīcija Anna Vavilova Rīga 17
3. 675 Aelita Skromule Rīga 17
4. 200 Rota Lāce Rīga 18
5. 107 Anastasija Smirnova Rīga 17
6. 78 Antons Gusevs Rīga 15
7. 75 Edijs Jakubausks Saldus novads 15
8. 45 Ernests Olders Alūksnes novads 17
9. 42 Darius Uscins Ventspils 16
10. 41 Mārtiņš Ciekurs Rīga 18
11. 39 Andželika Haselbauma-Aselbauma Tukuma novads 18
12. 36 Toms Skutāns Valkas novads 15
13. 32 Dagnis Sakne Madonas novads 19
14. 32 Kirils Višņovs Rīga 16
15. 31 Roberts Ozols Rīga 17
16. 29 Aleks Alekardo Hummels Rīga 19
17. 29 Madara Race Tukuma novads 18
18. 20 Ricards Sauja Babītes novads 18
19. 19 Dairis Zitāns Rīga 18
20. 16 Elza Briuka Rīga 18
21. 16 Hauke Namejs Pabriks Rīga 17
22. 15 Elīza Elizabete Bicāne Rīga 18
23. 14 Jānis Žaltkovskis Rīga 18
24. 11 sandis gigensons Grobiņas novads 20
25. 11 Kitija Siliņa Ogres novads 16

Ilgtspējīgas attīstības komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 410 Ginters Kublinskis Limbažu novads 18
2. 167 Eva Ķeruže Iecavas novads 18
3. 79 Evelīna Timermane Krimuldas novads 18
4. 77 Antons Lamins Rīga 16
5. 73 Kristiāna Ošupe Jūrmala 18
6. 63 Kristiāns Ķikuts Jūrmala 18
7. 58 Elza Luīze Ciganska Cēsu novads 17
8. 39 Artūrs Jānis Krūmiņš Rīga 18
9. 30 Ludmila Moisejenkova Rīga 18
10. 25 Rinalds Druviņš Jēkabpils 16
11. 9 Dāvis Dimpers Rīga 18
12. 9 Maksis Gustavs Auziņš Rīga 17
13. 8 Daniels Kobzarevs Rīga 20
14. 7 Lauma Rozentale Rīga 18
15. 6 Zane Lece Rīga 18
16. 5 Raitis Griskovs Rīga 19
17. 4 Edvarts Pauls Indārs Rīga 19
18. 3 Ēriks Juris Žemaida :} Krimuldas novads 18
19. 3 Niklāvs Tiļčiks Rīga 19
20. 2 Maris Miglinieks Rīga 19
21. 2 Rainers Svoks Rīga 20
22. 1 Marija Juzova Rīga 16
23. 1 Jūlija Ņefedova Jelgava 18
24. 0 Dinārs Pilmanis Rīga 19
25. 0 Diana Sproģe Rīga 19

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 288 katrīna lukaševica Madonas novads 16
2. 223 Paula Kļaviņa Talsu novads 18
3. 217 Deniss Ovčarenko Rīga 18
4. 206 Rihards Valters Blaubergs Valmiera 18
5. 180 Sandris Magone Jaunjelgavas novads 15
6. 107 Eva Spriņģe Rugāju novads 17
7. 92 Svetlana Tretjakova Rīga 20
8. 88 Klāvs Rencis Siguldas novads 18
9. 73 Zane Cesberga Rīga 17
10. 70 Mārcis Magone Limbažu novads 17
11. 64 Marta Seržante Rīga 18
12. 58 Ralfs Bērzkalns Vecpiebalgas novads 17
13. 52 Edvarts Krusts Jelgava 17
14. 47 Elīna Repse Rīga 18
15. 45 Nikita Kuzmins Daugavpils 17
16. 41 Viktorija Ratķeviča Rēzekne 16
17. 36 Juliāna Višņevska Jēkabpils 18
18. 33 Linna Mazika Ventspils 17
19. 33 Tīna Karlīne Kivliņa Rīga 16
20. 29 Kārlis Didzis Pomerancis Priekules novads 20
21. 26 Kristīne Puriņa Valkas novads 15
22. 23 Haralds Lūkins Rīga 16
23. 20 Aksels Skvorcovs Liepāja 20
24. 16 Anastasija Bargatina Dobeles novads 16
25. 11 Jānis Biķis Rīga 16