Dalībnieku sadalījums pa komisijām

Ņemot vērā 7.Jauniešu Saeimas dalībnieka norādīto komisiju prioritāti un iegūto balsu skaitu vēlēšanās, esam apkopojuši 7.Jauniešu Saeimas komisiju sastāvus.

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 223 Rihards Krūmiņš Rīga 18
2. 827 Gints Jankovskis Rīga 18
3. 683 Ervins Boikovs Apes novads 15
4. 362 Germans Murins Rīga 19
5. 328 Anete Paula Stakinova Rīga 16
6. 317 Patrīcija Teļnova Siguldas novads 16
7. 207 Svetlana Tretjakova Rīga 18
8. 186 Laura Malinovska Rīga 20
9. 153 Ispirs Haradžanjans Rīga 17
10. 150 Kristofers Kalniņš-Liberis Rīga 16
11. 149 Elizabete Strupule Jelgava 15
12. 145 Marta Seržante Rīga 17
13. 141 Kerija Broka Cēsu novads 17
14. 123 Egija Ungure Rīga 17
15. 113 Egija Žindule Ogres novads 15
16. 113 Katrina Lukaševica Madonas novads 15
17. 110 Kārlis Didzis Pomerancis Kuldīgas novads 19
18. 108 Elīza Gunta Millere Rīga 15
19. 103 Laura Liene Cūberga Cēsu novads 16
20. 102 Kārlis Ozoliņš Rīga 18
21. 101 Una Arbidāne Rīga 19
22. 99 Ksenija Sidere♥ Talsu novads 18
23. 97 Daniels Marks Heincis Jūrmala 18
24. 97 Ieva Bleikša Rīga 16
25. 95 Ralfs Jānis Bērzkalns Vecpiebalgas novads 16

Eiropas lietu komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 606 Džulianna Gerasimoviča Rīga 18
2. 217 Alise Līce Cēsu novads 17
3. 136 Ginters Kublinskis Limbažu novads 17
4. 133 Kirils Višņovs Liepāja 15
5. 123 Patricija Vavilova Rīga 16
6. 121 Lauris Kalniņš Rīga 18
7. 84 Ilmārs Mežaraups Ilūkstes novads 16
8. 78 Ludmila Moisejenkova Rīga 17
9. 76 Kristofers Vallers Rīga 16
10. 74 Markuss Švāģeris Mārupes novads 18
11. 73 Katrīne Lankrete Ādažu novads 19
12. 73 Elīza Raina Veinberga Jūrmala 16
13. 67 Roberts Ozols Rīga 16
14. 63 Dāvis Blumbergs Rīga 17
15. 56 Boneta Bērziņa Rīga 17
16. 54 Elīza Alhasova Talsu novads 15
17. 45 Luīze Sniedze Madonas novads 18
18. 44 Alise Paula Zīverte Kuldīgas novads 18
19. 44 Elīza Vilaua Jelgava 16
20. 43 Karlīna Kļava Mārupes novads 16
21. 41 Zane Cesberga Rīga 16
22. 35 Elvis Teniss Daugavpils novads 17
23. 29 Katrīna Kelija Krapauska Liepāja 17
24. 22 Alise Kornijanova Ventspils 15
25. 21 Jēkabs Staris Rēzekne 16

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 215 Jēkabs Tutiņš Mārupes novads 17
2. 1070 Anete Biķe Rīga 18
3. 115 Roberts Kustavus Rīga 17
4. 107 Elza Luīze Ciganska Cēsu novads 16
5. 93 Mārcis Magone Limbažu novads 16
6. 85 Dairis Zitāns Rīga 17
7. 79 Sabīne= Bogdanova Rīga 18
8. 76 Rolands Juhansons Rīga 17
9. 76 Dagnis Sakne Madonas novads 18
10. 71 Rihards Lācis Alūksnes novads 17
11. 68 Maksims Krutikovs Iecavas novads 16
12. 64 Edvarts Krusts Jelgava 16
13. 51 Antra Bruņeniece Daugavpils novads 17
14. 51 Regīna Anna Jansone Rīga 18
15. 45 Andris Kamergrauzis Rīga 18
16. 39 Juliāna Višņevska Jēkabpils 17
17. 37 Ieva Strupa Vecumnieku novads 17
18. 35 Mārtiņš Skulte Talsu novads 20
19. 28 Paula Peipiņa Krāslavas novads 16
20. 25 Aksels Skvorcovs Liepāja 19
21. 18 Gatis Rozentāls Kuldīgas novads 20
22. 12 Krišjānis Krūmiņš♞ Talsu novads 15
23. 2 Tomass Veisbergs Tukuma novads 19
24. 0 Joren Dobkiewicz Daugavpils 16

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 663 Elīna Smetaņina Jelgava 17
2. 231 Ričards Mauriņš Rīga 20
3. 204 Kristiāna Ošupe Jūrmala 17
4. 99 Olga Jasjuļaņeca Jelgava 20
5. 95 Andis Poļaks Madonas novads 16
6. 91 Deniss Ovčarenko Rīga 17
7. 86 Eva Ķeruže Iecavas novads 17
8. 84 Sabīne Veide Mārupes novads 16
9. 84 Edgars Jansons Ventspils 17
10. 77 Kerija Fedorenko Rīga 19
11. 77 Linda Tralle Līgatnes novads 16
12. 74 Kitija Muižniece Beverīnas novads 15
13. 69 Ernests Olders Alūksnes novads 16
14. 66 Matiss Zvirbulis Rīga 16
15. 64 Agnese Rituma Olaines novads 16
16. 63 Alisija Dašenko Rīga 16
17. 60 Megija Gintere Daugavpils novads 18
18. 57 Klinta Madara Greiliha Jelgava 17
19. 56 Monta Ilze Liepiņa Rīga 16
20. 56 Šandars Skorodumovs Babītes novads 17
21. 55 Marta Elizabete Matisone Ventspils 15
22. 54 Linda Kamola Jelgava 19
23. 54 Anastasija Bargatina Dobeles novads 15
24. 52 Žanete Aržanovska Rīga 18
25. 46 Dainis Putāns Daugavpils novads 17