Saeimas priekšsēdētājas uzruna

Cienījamie jaunieši!

Parlaments jūs aicina piedalīties lieliskā projektā – kandidēt dalībai Jauniešu Saeimā, kas šogad sanāks jau desmito reizi pēc kārtas!

Jauniešu Saeima ir Latvijas parlamenta projekts, kas dod iespēju iepazīties ar parlamenta deputātu un komisiju darbu, kā arī attīstīt prasmi aizstāvēt savas idejas.

Mēs vēlamies, lai jaunieši labāk izprastu parlamenta darbību un apgūtu prasmes, kas nepieciešamas tautas priekšstāvjiem, strādājot visatbildīgākajā jomā – pieņemot mūsu valsts likumus.

Dalība Jauniešu Saeimā ir pietuvināta reālajam parlamenta darbam – likumu izstrādei komisijās un Saeimas sēdēs.

Jauniešu Saeimai tās jubilejas gadā galvenais temats ir “Jauniešu līdzdalība”, un to ieteica projekta labie vēstneši – puiši un meitenes, kas paši jau piedalījušies Jauniešu Saeimas darbā.

Aicinu projektā piedalīties jauniešus no visiem Latvijas reģioniem, kā arī tos, kuri pašlaik dzīvo ārvalstīs.

Lai kļūtu par Jauniešu Saeimas deputātu, vispirms jums ar savām idejām un priekšlikumiem jāpiesaka sevi Jauniešu Saeimas vēlēšanās un jāiegūst atbalsts šīm idejām.

Sīkāku informāciju par to, kā iesaistīties projektā, atradīsiet mājaslapā jauniesusaeima.lv.

Aicinu pieteikt savas idejas un tās aizstāvēt, apgūt jaunas prasmes un pilnveidot sevi, lai nākotnē būtu starp tiem, kuri ar saviem lēmumiem sekmē mūsu valsts uzplaukumu!

Mums visiem ir viens mērķis – politikai jākalpo Latvijas un tās cilvēku interesēm. Mēs visi kopā esam tie, kas veido Latviju. 

Uz tikšanos 10. Jauniešu Saeimā!

 

Ināra Mūrniece

13. Saeimas priekšsēdētāja

Pielikumi

Sapratu Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk...