Jaunieši aicināti piedalīties publiskās runas darbnīcā “Saturs un forma”

Trešdien, 11. martā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies publiskās runas darbnīca jauniešiem “Saturs un forma”. Tās laikā darbnīcas dalībniekiem būs iespēja uzklausīt noderīgus padomus, kā pārliecinoši uzstāties publikas priekšā, uzzināt publiskās runas sagatavošanas nianses, kā arī apgūt klausītāju uzrunāšanas un pārliecināšanas prasmi.

Pasākumu organizē Saeima, sadarbojoties ar nodibinājumu “Profesora Kārļa Dišlera fonds”, un darbnīcu vadīs nodibinājuma pārstāvis Andris Dimants.

Andris Dimants praktizē kā advokāts zvērinātu advokātu biroja “Vilgerts” tiesvedību un strīdu risināšanas komandā. Andris ir absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, iegūstot maģistra grādu, kā arī Pitsburgas Universitāti.  Studiju laikā Andris aktīvi un ar augstiem sasniegumiem piedalījās vietēja un starptautiska līmeņa tiesu izspēlēs. Šobrīd Andris trenē Latvijas Universitātes komandu dalībai pasaulē vērienīgākajai tiesu izspēlei - Vilema K. Visa starptautiskās komerciālās šķīrējtiesas procesa izspēlei (Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot) - un regulāri piedalās izspēlēs kā tiesnesis/arbitrs.

Pasākumā varēs uzzināt arī vairāk par parlamenta projektu “Jauniešu Saeima” un satikties ar projekta vēstnešiem.

Publiskās runas darbnīca “Saturs un forma” notiks trešdien, 11. martā, pulksten 16.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Telpā -15+.

Pasākumu varēs arī vērot tiešraidē www.facebook.com/projektsjauniesusaeima.

Vairāk informācijas par darbnīcu: www.jauniesusaeima.lv/runas_darbnica/.

 

Saeimas Preses dienests

Tālr.: 67087218, mob.: 26184007

E-pasts: prese@saeima.lv

 

Pielikumi