Apliecinājuma iesniegšana

Ņemot vērā Covid-19 pandēmijas izplatību, 10.Jauniešu Saeimas sanākšana 2020.gadā tika pārcelta uz nenoteiktu laiku. Tā kā arī 2021.gadā projekta dalībnieku pulcēšanās Saeimas namā klātienē nebija iespējama, parlaments 2021.gada 12.aprīlī rīkoja tiešsaistes diskusiju tiem interesentiem, kuri kandidēja 10.Jauniešu Saeimā.

Tā kā pandēmijas izplatības dēļ balsošana par iesniegtajām idejām tika apturēta, kā arī projektā var piedalīties 15 līdz 20 gadu veci jaunieši, 2020.gada 10.Jauniešu Saeimas vēlēšanu rezultāti ir anulēti. Ja epidemioloģiskā situācija to ļaus, 2022.gadā tiks sludinātas jaunas 10.Jauniešu Saeimas vēlēšanas un ikviens jaunietis atbilstošā vecumā varēs tajās kandidēt.

_____________________________________________________________________________________

Ja esi nepilngadīgs, dalībai Jauniešu Saeimā Tavam vecākam vai aizbildnim atbilstoši 10. Jauniešu Saeimas nolikumam ir jāiesniedz apliecinājums.

Viens no ērtākajiem veidiem, kā vecāks vai aizbildnis var iesniegt apliecinājumu ir, izmantojot portālu www.latvija.lv Fotoattēlos parādīts, kā iesniegt apliecinājumu portālā!